Получи 50% скидку

на 1-ю процедуру эпиляции

записаться прямо сейчас

Получи 10% скидку

при эпиляции 3-х или более зон

записаться прямо сейчас

Получи 10% скидку

при эпиляции 3-х или более зон

записаться прямо сейчас

Студія лазерної епіляції і косметології Тетяни Жак

Студія лазерної епіляції Elos Zhak: початок твоєї нової історії!

Студія лазерної епіляції Elos Zhak - це

  • 4 роки успішної роботи!
  • 5 майстрів екстра-класу!
  • 1500 задоволених клієнтів!

Наша мета – зробити вас впевненими у собі та своїй красі! І ціль цілком досяжна: переконливі результати ви побачите вже після першої процедури. Це не просто слова – ми гарантуємо результат*, який вам сподобається.

Чому ми такі впевнені в результаті? Все просто:

  • у нас сучасне сертифіковане обладнання
  • наші майстри – одні з найкращих у Дніпрі
  • ми видаляємо навіть світле волосся
  • все безпечно та стерильно
  • більше 1000 позитивних відгуків
  • 96% клієнтів – повертаються

*Умови гарантії

Протягом 14 днів після першої процедури elos-епіляції ви побачите результат – у зонах роботи лазера, волосся активно випадатиме. Якщо результат вас не влаштує – ми повернемо гроші. Гарантія діє протягом 28 днів після проведення процедури.

Також у рамках Програми лояльності для всіх клієнтів студії Elos Zhak діє накопичувальна система бонусів: 10% від суми кожного чека лягають на персональний бонусний рахунок, з якого можна сплатити за послуги косметолога.

У нашій студії постійно з'являється щось актуальне та цікаве. Наприклад, послуги косметолога, сезонний лимонад та розкішні фотозони «Для дзеркала». У нас комфортно, приємно і надихаюче!

Ви ще сумніваєтесь? Ось вам стимул для вирішення – на першу процедуру епіляції у Elos Zhak знижка – 50%!

СТУДИЯ «ELOS» ЭПИЛЯЦИИ — ТАТЬЯНЫ ЖАК!

Послуги та вартість

Записатися на процедуру елос-епіляції прямо зараз!!!

ЗАПИСАТИСЯ

Наші майстри

Тетяна Жак

Тетяна Жак

Катерина Подольська

Катерина Подольська

Катерина Подольська

Анастасія Скуратовська

Шкиндер Юлия

Юлія Булуєва

Анастасия

Анастасія Заблоцька

Наші роботи

Дивитись всі фото

Наші роботи

Дивитись всі фото

Відгуки клієнтів

Дивитись всі відгуки

Записатися на процедуру елос-епіляції прямо зараз!!!

ЗАПИСАТИСЯ

Відповіді на найпоширеніші питання

Елос - це скорочення перших букв слів "електрооптична синергія". Це означає, що у технології використовується два типи енергії – електрична та оптична. Елос епілятори можна розглядати як дуже покращений варіант фотоепіляторів. Чим відрізняється Елос-епілятор від фотоепілятора? В Елос-епіляторах також є ксенонова лампа, світловий спалах і потужна енергія, але на додачу з боків від контактного сапфірового скла є дві металеві пластини. Вони є відмінним провідником, який пропускає електромагнітну хвилю через тканини. Це радіочастотна енергія. Чому вони досягли більшого поширення, ніж фотоепілятори? Фотоепілятори під час світлового спалаху викликають сильне нагрівання волосяного фолікула. Але іноді цього недостатньо. Елос-епілятор має додаткове джерело енергії. Після фотодії – спалаху ксенонового світла, йде магнітний розряд між двома цими пластинами, що проходить крізь тканини. Він додатково нагріває волосяний фолікул. І якщо температура нагрівання волосся фотоепіляторів при фотоспалаху була недостатньою, то її догріває електромагнітна хвиля. У фотоепіляторів та Елос-епіляторів є чудова функція – омолодження. Їх незаслужено недооцінюють.

Здавалося б, дуже логічне питання. Ніхто з нас не любить дискомфорту. Краса хоч і вимагає жертв, але все ж таки! Давайте розбиратися) Шугарінг - дуже боляче. Вросле волосся після бритви - і боляче, і некрасиво. Лазер у руках нашого фахівця – якщо й боляче, то далеко не всім, і не на всіх зонах. Можливо, і слово "біль" тут недоречне. Швидше - трохи неприємно. То як бути?

По-перше, ви можете прийти та перевірити відчуття свого організму, зробивши спершу невелику зону. Пахви, наприклад. По-друге, ходити на шугаринг або голитися ви будете набагато частіше. А значить, і дискомфорт ви відчуватимете частіше. По-третє, більше половини наших клієнтів взагалі не кажуть, що їм було боляче. Бо всі ми різні! По-четверте, всі наші майстри під час процедури постійно цікавляться у клієнта його відчуттями за 10-ти бальною шкалою. І саме великий досвід та розуміння індивідуальних особливостей кожного клієнта дозволяє майстру нашої студії підібрати всі параметри спалаху лазера так, щоб і волосся одержало достатню «порцію» енергії, і клієнту при цьому було комфортно.

Тож спробувати однозначно варто! Адже краса сьогодні вимагає не жертв, а часу, уваги та турботи про себе!

Ви напевно чули від майстрів інформацію про те, що волосся піде НАЗАВЖДИ. Обіцяють результат, але волосся починає рости знову і знову. Може майстри заощаджують на імпульсах, щоб клієнт приходив до них дедалі частіше? І тут постає питання: навіщо мені такий ризик і такі фінансові та тимчасові витрати?

Почнемо із головного!
Ті салони або майстри, які обіцяють результат після 6-12 сеансів назавжди, точно шарлатани та ошуканці. Чому? Неважливо, скільки коштує апарат, навіть якщо це преміальний лазерний апарат за 80 000 доларів. Наш організм створений природою так, що в будь-якому випадку відновлюватиме клітини і звичайно клітини фолікула. Але робитиме він це повільніше, ніж ми можемо, знову, впливати світлом на волосся.

Після перших процедур ви побачите результат випадання волосся, а також зміниться структура і щільність волосся. Але так, як ми всі дуже індивідуальні, досить часто, після 3-5 сеансу фолікул намагається заповнити втрачені цибулини і активує їх дозрівання. Така реакція є природною, вона називається «парадоксальним зростанням». Це може бути не у всіх і не завжди. Але це швидко проходить з наступними процедурами, якщо дотримуватись циклічності процедур, яку рекомендує майстер. Головне - заспокоїтися і просто продовжувати курс, не застосовуючи жодних видів видалення волосся, крім бритви.

Після 6-9 сеансу ми знову отримаємо відмінний результат і майстер зможе зрозуміти по індивідуальності організму, скільки ще приблизно вам потрібно сеансів до закінчення курсу. Нарешті, коли волосся вже не буде і курс буде повністю завершений, ми рекомендуємо робити корекцію тих зон, які робив майстер, хоча б раз на півроку чи рік. Адже ми вже знаємо, що клітини фолікула повільно відновлюватимуться нашим організмом і нам потрібно просто не давати йому встигати, це робити!

Тепер поговоримо про економію на імпульсах.
Справді, є салони, де на кожну зону керівником встановлено певну кількість спалахів, і він штрафує майстрів за зайві спалахи. Також, майстри, які орендують апарати з епіляції, платять за кожен імпульс маніпули та природно, вони виконують не зовсім якісно свою роботу. Відповідно, ми бачимо не той довгоочікуваний результат, за яким прийшли. Найголовніше в лазерній епіляції, наситити кожне волосся світлом так, щоб цього світла (енергії) вистачило для руйнування фолікула.

Ми працюємо лише на своїх апаратах, які обслуговуємо самостійно. Ми міняємо лампи та маніпули набагато частіше за рекомендації виробника, тому що працюємо на перспективу. Нам важливо бачити результат та бути впевненими, що він вам теж подобається. Зворотній зв'язок, який отримуємо у вигляді хороших відгуків наших клієнтів, а також захоплення результатами – це колосальне задоволення для нас. Гроші ми, звичайно, теж любимо, але вони не на першому місці!

Останнє питання – вартість та дорожнеча процедури лазерної епіляції. Ми намагаємося тримати ціни не вище за середні ціни на ринку нашого міста. Вже протягом 3 років ми не піднімаємо ціни. У нас є знижки, якими нам просто хочеться робити вам приємно. І давайте чесно порахуємо, скільки незручностей та фінансових засобів йде на шугаринг, воскову епіляцію, верстати, хороші засоби для гоління та догляд після гоління. За рік виходить майже однаково - але при ЕЛОС епіляції, ви ще й отримуєте шикарний бонус у вигляді гладкої шкіри та відсутності врослого волосся.

До моменту приходу клієнтки у призначений час майстер повністю готує робочий кабінет. Всі витратні матеріали в студії одноразові, тому кушетку та маніпулу майстер обробляє у рукавичках у присутності клієнта антисептиком. Клієнту рекомендується відразу зайняти зручне становище, оскільки сеанс може тривати більше години. Якщо всі зони добре поголені, то на шкіру наноситься спеціальний гель, що покращує провідність спалаху і має анестезуючу дію. Після цього майстер підносить до шкіри маніпулу і починає процедуру. Тривалість сеансу безпосередньо залежить від того, яка саме ділянка шкіри обробляється. Після закінчення процедури, гель знімається і на шкіру наноситься пантенол, для заспокоєння самої шкіри.

Перед процедурою слід дотримуватись деяких рекомендацій:
- якщо планується відпочинок, інтенсивне знаходження на сонці та засмага, то ми йдемо на процедуру через 15 днів після відпочинку. Оскільки сильна засмага може спровокувати опіки. За 7-10 днів до процедури відмовитися від походів на пляж і в солярій, і від автозасмаги.
- за 4 тижні до першого сеансу волосся можна видаляти лише бритвою. Будь-які способи епіляції, у яких вплив виявляється на цибулини, заборонені (воскова епіляція чи шугаринг).
- За 3-5 днів краще відмовитися від скрабу, жорстких щіток або мочалок;
- за 1 день до процедури слід збрити волоски на зонах епіляції, вони не повинні бути довшими 1 мм і не використовувати спиртовмісні та кислотовмісні засоби.
- Якщо епіляція планується на обличчі, то в день процедури бажано не користуватися декоративною косметикою;
- ну і звичайно, дуже бажано прийняти душ безпосередньо перед процедурою.

⚡️цукровий діабет інсулінозалежного типу;
⚡️онкологія будь-якої стадії;
⚡️ослаблена імунна система;
⚡️запальні захворювання шкіри, особливо в період загострення;
⚡️наявність сторонніх включень в організм (кардіостимулятори, стенти, золоті нитки армування);
⚡️гормональні захворювання;
⚡️період вагітності та грудного вигодовування;
⚡️гіпертонія, часті кризи;
⚡️епілепсія;
⚡️нещодавно проведені процедури на шкірі (епіляція іншими методами, сильна засмага, скрабування, пілінг).
⚡️нещодавно проведені процедури солярію або засмага на сонці

При зустрічі та знайомстві з майстром, який робитиме процедуру важливий контакт. Тому в першу чергу, він оцінює структуру та щільність волосся, стан шкіри, фототип шкіри тощо. Якщо сеанс проводиться досвідченим майстром, ризик виникнення ускладнень буде зведено до мінімуму. А в деяких випадках після процедури можуть проявитися такі побічні ефекти: почервоніння епідермісу, подразнення, шкірні опіки.

У деяких клієнтів протягом наступних 2 годин після процедури можуть зберігатися неприємні відчуття на шкірі. Для їх усунення рекомендується користуватися кремами, що регенерують, і гелями на основі пантенолу. Достатньо наносити на зони, які були під впливом лазера двічі на добу.

Також після апаратної епіляції варто дотримуватися таких рекомендацій:

- перші 2-3 доби не відвідувати місця, які збільшують потовиділення та температуру тіла (бані, сауни, фітобочки, тренажерні зали, антицелюлітний масаж);
- протягом 3-7 днів на оброблену шкіру не рекомендується наносити різні косметичні засоби (а особливо засоби, що містять кислоти і спирти);
- перші 4-7 днів після процедури утриматися від сонця та солярію, оскільки вплив ультрафіолетових променів може спровокувати виникнення пігментних плям.
- до закінчення курсу не варто вдаватися до інших методів епіляції, а також дотримуватись циклічності - інтервал між процедурами за рекомендаціями майстра, який працював з Вами.
- дозволяється гоління зон, якщо є необхідність через 2-3 дні після процедури.