Лазерна епіляція - це видалення небажаного волосся з використанням світла та біофізичних властивостей.

Кожна жінка була б рада, якби їй вдалося позбутися непотрібного волосся раз і назавжди. Традиційна епіляція епілятором, воском або бритвою – стомлюючий, а іноді й неприємний процес, який доводиться часто повторювати. Тим часом естетична медицина чудово справляється з видаленням волосся назавжди, потрібно лише знати, від чого залежить ефективність цього виду епіляції.

Чи можна пройти ефективне лікування лазерною епіляцією? Чи можна видалити за допомогою цього методу все волосся та обробити кожну частину тіла? Які пристрої найефективніші?

1. Лазерна епіляція в теорії та на практиці

Лазерна епіляція Дніпро — це видалення небажаного волосся з використанням світла та біофізичних властивостей. Щоб зрозуміти, як працює лазерна епіляція, необхідно пояснити, що вона використовує явище поглинання певних довжин хвиль світла меланіном, тобто пігментом, що міститься у шкірі та волоссі. Коли направляємо правильну хвилю до волосся, вони перехоплюються пігментом, що міститься в них. Потім хвиля нагріває цибулину настільки, що незворотно пошкоджує її, тому волосся перестає рости і випадає. З цього твердження випливає два висновки. Щоб видалити волосся, вам знадобиться лазер, який надсилає хвилю потрібної довжини. Так що це не може бути будь-який пристрій, а лише якісне спеціалізоване обладнання. На ефективність епіляції впливає колір і густота волосся, а також шкіра обличчя, на якому виконується епіляція. Що ще важливе? Фаза росту, в якій знаходиться волосся, а також вміле виконання лікування, тобто знання, досвід та відповідний підхід спеціаліста, а також відповідна кількість процедур, що виконуються у потрібні проміжки часу.

2. Колір волосся та шкіри та епіляція

Чим темніше волосся і світліша шкіра і, отже, чим більший контраст між ними, тим ефективніша лазерна епіляція в Дніпрі. Це пов'язано з тим, що тоді можна використовувати досить великі параметри опромінення, які ушкоджують волосяну цибулину, при цьому не турбуючись, що лазер ще й обпалить шкіру. З тих же причин депіляція не може застосовуватися у чорношкірих людей, у яких накопичення меланіну в шкірі занадто велике і ризик опіку дуже великий. Так само світле волосся дуже складно видалити за допомогою лазерної епіляції. З іншого боку, сиве волосся неможливо видалити за допомогою лазерної епіляції, оскільки воно повністю не містить пігментів.

3. Частини тіла та епіляція

Найчастіше видаляються ікри, пахви, зони бікіні, де волосся зазвичай густе і темне, тому його найлегше видалити. Волосся на обличчі – найбільша проблема при лазерній епіляції. Це тому, що волосся там зазвичай тонке і світле, а волосяні фолікули глибоко вросли в шкіру. Тому для депіляції окремих волосків на вусах або підборідді рекомендується інший вид епіляції - електрокоагуляція, при якій голка вводиться в окремі волосяні цибулини і нагрівається електричним імпульсом. Цей метод працює тільки на невеликих ділянках з окремими волосками, які найчастіше трапляються на обличчі жінок.

4. Фаза росту волосся та кількість процедур

Неможливо видалити все волосся за одну процедуру лазерної епіляції, тому що волосся проходить чотири стадії розвитку. Більшість меланіну, який гарантує ефективність лікування, перебуває у фазі зростання. Під час першої процедури видаляємо тільки те волосся, яке в даний момент знаходиться в ній. Щоб видалити ті, що залишилися, потрібно почекати кілька тижнів, поки вони не досягнуть відповідної стадії. Для повної лазерної епіляції даної ділянки тіла необхідний цикл із шести процедур з перервами від чотирьох до шести тижнів. Важливою є послідовність пацієнта, оскільки він повинен дотримуватися термінів лікування та рекомендованих інтервалів між ними.

5. Правильний фахівець

Вкрай важливо грамотно провести процедуру, тобто знання, досвід та відповідний підхід спеціаліста відіграють велику роль. Це гарантує не лише ефективність терапії, а й безпеку. Саме особа, яка виконує процедуру, визначає параметри пристрою. Надто низький буде неефективним. Занадто високі значення можуть спричинити опіки. Саме тому так важливо вирушити до перевіреного офісу. Другий дуже важливий момент, який залежить від фахівця, — це його точність та надійність під час процедури. Добре проведене лікування передбачає опромінення всієї області тіла, що обробляється, сантиметр за сантиметром. Швидко виконана процедура неточна, дає менше результатів і, отже, необхідно проводити більше процедур.

6. Правильне обладнання

Правильне обладнання потрібне для успішної епіляції. У цих типах терапії використовуються кілька типів лазерів, технологія IPL light або E-light. Який з них найкращий? IPL дуже м'яко випромінює меланін, тому він неефективний. Слабкість світла IPL пов'язані з тим, що він випромінює хвилі різної довжини і тому поглинається як меланіном, а й іншими структурами шкіри. Тому його не можна використовувати дуже сильно, інакше, крім волосся, будуть пошкоджені й інші ділянки шкіри. Безпечно проведена процедура IPL тільки послаблює коріння волосся, але не усуває його, тому волосся після такої терапії швидко відростає.

Лазери - для видалення волосся підходять

  • рубіновий,
  • діодний,
  • александрітовий
  • неодим-яг (Nd: YAG).

Вони використовують різні довжини хвиль і, отже, по-різному впливають меланін. Рубіновий лазер дуже сильно впливає на меланін, що робить його придатним тільки для фототипів I, тобто людей із найсвітлішим кольором обличчя. Неодимовий YAG-лазер проникає глибоко і підходить для будь-якого фенотипу, але процедура дуже болісна та висока небезпека опіку. Діодний лазер - найуніверсальніший і найпопулярніший лазер, призначений для видалення волосся. Його можна використовувати за більш темного кольору обличчя. На жаль, процедура, що виконується за допомогою нього, досить болюча і не справляється з світлішим волоссям. Олександрітовий лазер ідеально підходить для жінок зі світлою шкірою. Його світло проникає менше, тому процедура менш болісна. Він відмінно підходить для видалення світлого густого волосся. Його не можна використовувати для смаглявих людей.

E-light – це технологія, що поєднує в собі ефекти світла та високочастотного змінного струму. Світло в E-light слабше, ніж лазерне. Його завдання - тільки нагріти лампочку, щоб "вказати шлях" електричному імпульсу, який безповоротно руйнує стовбурові клітини у волосяному фолікулі і, як наслідок, волосся не виростає знову. Пристрої E-light більш вибіркові і є єдиними, які ефективно справляються не тільки з темним волоссям, але і з більш світлим і ніжним волоссям, проти яких лазери безсилі. Жінкам подобається E-light через комфорт лікування. Це менш болісне. Доза світлового випромінювання менша, а струм діє більш вибірково, ніж світло. Нестача апарата лише одна — процедура триваліша.

7. Як виглядає процедура

Депіляція дозволяє практично повністю видалити волосся (на практиці близько 80-90%). Залишилося дуже тонке, ніжне, майже непомітне волосся. Перед процедурами необхідно завчасно поголитися. Після цього вони продовжують зростати близько трьох тижнів. Якби вони не були поголені в цей час, ви могли б побачити, як вони випадають самі собою після цього часу. Лікування відчутне, але говорити про біль досить складно. Якщо все інакше, і біль стає нестерпним, значить, параметри пристрою занадто сильні. Виняток становить зона бікіні, де шкіра часто темніша, а біль сильніший. Болючість процедури також залежить від пристрою (технології). Сьогодні сучасні інструменти для епіляції оснащені дуже хорошими системами охолодження, які зводять до мінімуму негативні відчуття та показують, що анестезія зазвичай не потрібна. Тривалість лікування залежить від використовуваної технології та розміру оброблюваної області. Кваліфікацію для відповідного лікування повинен провести фахівець, необхідно оцінити стан шкіри, її колір, засмагу, подразнення та тип волосся, і на підставі цього вибрати найкращий апарат та параметри епіляції. Також надзвичайно важливо дотримуватись рекомендацій після лікування, наприклад, те, що приблизно через 2 тижні після лікування шкіра не повинна піддаватися впливу УФ-випромінювання, слід використовувати сонцезахисний крем.

Запис на процедуру +38 (097) 595 52 58 Viber, telegram